Про це повідомляє Міністерство оборони Британії.

“Російські війська, ймовірно, взяли під контроль село Новоолександрівка, розташоване приблизно за 20 км на північ від Авдіївки Донецької області. У цьому районі протягом 2024 року точилися запеклі бої, і Росія поступово просувалася вперед з моменту захоплення Авдіївки в лютому 2024 року”, — розповідає Міноборони Британії.

Зазначається, що окупація Новоолександрівки дозволить ворогу наблизитись до дороги Т-05-04, яка є одним з основних шляхів постачання Сил оборони України на сході.

Розвідка додає, що, ймовірно, село Воздвиженка стане наступною метою Росії, яка планує перерізати дорогу і порушити українську логістику.

Нагадаємо, що за даними Генштабу станом на 22:00 12 червня, найгарячіша ситуація залишається на Покровському напрямку. Ворог не полишає спроб вклинитись в бойові порядки ЗСУ в районах населених пунктів Калинове, Новоолександрівка, Євгенівка, Новопокровське та Новоселівка Перша.

Ситуація загострена, боєзіткнення тривають, однак російські окупанти зазнають втрат.

Зазначимо, що, за словами військового оглядача Олександра Коваленка, розмови про те, що влітку ЗСУ зможе змінити ситуацію в зоні бойових дій — передчасні, адже для вдалих бойових дій потрібно враховувати декілька факторів.