Про це розповів в ефірі КИЇВ24 начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ та підполковник Володимир Фітьо.

Тут ворог за останні два тижні сильно активізувався. Попередньо наші військовослужбовці знаходилися на даному напрямку в активній обороні. За кращої нагоди переходили до наступальних дій, покращували своє тактичне положення. На даний момент окупанти намагаються повернути свої втрачені позиції, бої відбуваються в районі Кліщіївки, саме за це село, бо ворог якраз і зараз бореться, намагається тут витиснути сили оборони українські. 11 атак на Бахмутському напрямку за минулу добу ворожих було відбито. Це Кліщіївка, Андріївка, Хромова.

Він додав, що росіяни випустили 10 дронів та здійснили 336 артилерійських обстрілів по позиціях українських захисників.

Ситуація на даній ділянці фронту динамічна, вона весь час змінюється, ворог використовує як піхоту для штурму, так й техніку. За минулу добу вдалося відмінусувати 124 російських окупантів та 10 зразків

Раніше командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський повідомив, що росіяни активізувались на Бахмутському напрямку та намагаються відбити втрачені позиції. За словами Сирського, Сили оборони діють професійно. Атаки ворога відбиваються.