Про це повідомив проєкт DeepState у вівторок, 18 червня.

Російські військові підтягнули сили й готують наступ у напрямку селища Борова у Харківській області. Армія РФ наростила ударний кулак з 10 тисяч осіб особового складу та 450 одиниць військової техніки, з яких 200 артилерійських систем на ділянці від Райгородки до Нововодяного, приблизно за 20 км від селища Борова. Експерти DeepState впевнені, що мета скупчення ворожої сили — це спроба повторити торішній наступ на Борову.

За даними аналітиків, протяжну оборонну лінію на цьому напрямку утримує Третя штурмова бригада, але сили залишаються невідповідними: ворог переважає кількістю, застосовує додаткові підрозділи та веде інтенсивні штурмові дії вздовж усієї смуги наступу. Повідомляється, що росіяни розгорнули сили 20-ї армії у вигляді 3 та 144 дивізій, представлених 236 артилерійською бригадою та 11 полками: 7 мотострілецьких, 2 танкових та 2 артилерійських.

Крім того, залучено найманців з нерегулярних армійських підрозділів. Серед них відомо про присутність Шторм V, Чорна мамба, Фіксики та ПВК Патріот. Для підтримання порядку прибув підрозділ БАРС-14.

Раніше командувач Повітряних сил ЗСУ показав, як працюють в небі України “привиди Києва”.