Про це повідомив Інститут вивчення війни (ISW).

ISW зазначає, що російські війська підтвердили наступ на південь і південний захід від Авдіївки.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що російські війська просувалися вулицями Колосова та Лермонтова, хоча ISW не спостерігає візуального підтвердження цього просування.

Російські та українські джерела заявили, що позиційні бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Новобахмутівки та Степового, біля Авдіївського коксохіму на північному заході Авдіївки, на захід від Авдіївки біля Сєвєрного, на південний захід від Авдіївки біля Первомайського, Водяного та Невельського.

Військові аналітики також зазначили, що командувач Таврійського угруповання військ ЗСУ Олександр Тарнавський і речник Таврійського угруповання військ ЗСУ Олександр Штупун заявили, що російські війська готуються посилити активність на Авдіївському напрямку і сконцентрували в цьому районі понад 40 тис. осіб.

Тарнавський повідомив, що за останні дві доби російські війська не завдавали авіаударів на Таврійському напрямку.

Водночас військовий експерт та голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Також, очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.