Про це в етері КИЇВ24 повідомив військовослужбовець ЗСУ Михайло Лука “Магнат”.

Туди зайшли російські війська. Під кінець дня ми їх вибили. Зараз половина села під нашим контролем, половина – під російським. Там десь два відділення. На позиціях вони лишають небагато людей. Штурмують вони зазвичай великими силами. У попередні дні застосовували дуже багато техніки і людей, досягли невеликого успіху.

Михайло Лука наголосив, що ворог перекидає більше техніки, зокрема важкої артилерії.

Останні дні ворог почав перекидати сюди більше техніки, зокрема важкого артилерійського озброєння. Бо попередні два тижні було не помітно засобів, які ворог почав використовувати останні три дні.

За словами “Магната”, ворог з самого ранку 25 лютого атакує Красногорівку. Після успіху в Авдіївці росіяни почали активніший наступ.

Також ворог сьогодні із самого ранку розпочав атаку на Красногорівку, застосувавши чотири одиниці техніки. Дві з яких ми успішно спалили, ще дві – втекли назад у Донецьк, район Петропавлівський. До того помітність штурмів на Красногорівці була відсутня. Зараз ворог після успіху на Авдіївці починає перекидати свої сили й буде намагатися досягти своїх нових цілей.

Вихід українських сил з Авдіївки: усі деталі

Головком Сирський повідомив про відхід Сил оборони з Авдіївки. Українські війська переходять до оборони на більш вигідних рубежах.

Володимир Зеленський заявив, що рішення про вихід з Авдіївки було справедливим й професійним, підкресливши, що дії України обмежуються наявним озброєнням.

Тим часом у третій штурмовій бригаді розповіли ексклюзивні подробиці про досвід боїв у Авдіївці. Командир підрозділу «Terra» зазначив, що «ми поставили рекорди зі знищення особового складу та техніки ворога».

Згодом стало відомо, що під час виходу з Авдіївки деяка кількість бійців потрапила в полон. Про це повідомляє командувач Таврійського напрямку бригадний генерал Олександр Тарнавський. Генерал додав, що Україна звернеться до міжнародних організацій та країн-посередниць, щоб було забезпечене гуманне поводження з полоненими та повернення воїнів додому.