Про це президент України розповів в інтерв’ю PBS.

Я вам наведу один приклад дуже простий – на Трипільській станції, а від неї залежить світло у київському регіоні. Летіли 11 ракет. Перші 7 ми знищили, 4 знищило Трипілля. Чому? Тому, що було ракет нуль. У нас закінчились всі ракети, які захищали Трипілля.

Він підкреслив, що союзники дають Україні ту чи іншу техніку, але “з нею у нас дефіцит”.

Окрім того, Зеленський прокоментував ситуацію в Ізраїлі, зокрема про спільний захист країни союзниками, які минулими вихідними відбили іранську атаку.

За словами президента, Ізраїль сам не зміг би захиститись від такого масованого удару з іранського боку, додавши, що Україна захищає небо самостійно.

Було задіяно багато всього, чого не вистачає Україні… Це дійсно демонстрація того, що таке союзники не на папері, а в небі.

Нагадаємо, що в ніч проти 11 квітня росіяни повністю зруйнували Трипільську теплоелектростанцію на Київщині. Внаслідок влучань сталася масштабна пожежа в турбінному цеху. Машинна зала атомного реактора є єдиним найбезпечнішим місцем. Натомість решта об’єктів не мають точкового захисту.

Трипільська теплоелектростанція на Київщині підлягає відновленню після атаки РФ. Проте через постійну загрозу повторного удару відновлення ТЕС без надання Україні систем протиповітряної оборони – це марна справа, – заявили у ПАТ “Центренерго”.