За домовленістю, храм має перейти в користування римо-католицької парафії 1 червня.

Про це нагадує прес-служба парафії в Facebook.

Перше червня є знаменною датою для Римсько-Католицької Церкви в Україні. Саме з цього дня костел св. Миколая повертається у лоно Церкви – переходить у фактичне володіння парафії св. Миколая м. Києва. Підставою повернення храму вірянам є низка рішень владних інституцій, закріплених Меморандумом, укладеним між МКІП та парафією” — йдеться в повідомленні.

Також в парафії нагадали, що беруть на себе обов’язок з відновлення, реставрації й збереження пам’ятки “відповідно до найкращих міжнародних і вітчизняних стандартів”.

Міністерство культури і інформаційної політики на виконання взятих зобов’язань найближчим часом має завершити підготовку відповідних документів” — підсумували церковники.

Як ми писали, 31 січня в костелі завершили протиаварійні роботи. Представники парафії залишилися невдоволені станом стелі.

Згодом стало відомо, що концертного органу в костелі більше не буде, і деякі благодійники обурилися цьому. Інвестбанкір Сергій Будкін заявив, що він не планував жертвувати кошти виключно в інтересах римо-католицької церкви.

Фото: Фейсбук