Про це пише Financial Times.
За словами джерел журналіста Крістофера Міллера серед українських посадовців, перевірку на детекторі пройшли співробітники уже декількох міністерств. Вони утрималися від подробиць й не сказали, наскільки масштабними були перевірки.
Офіс президента відмовився від коментарів, а Служба безпеки України у своїй заяві зазначила, що діє в межах законодавства задля захисту безпеки України та зберігає окремі деталі щодо своєї діяльності конфіденційними.
Розслідування розпочалося після оприлюднення 27 березня деталей проєкту угоди нардепом Ярославом Железняком з Голосу, який першим повідомив, що має копію документа “від своїх джерел”.
Потім з проєктом ознайомилися медіа, а 30 березня документ у відкритий доступ виклав політик Мустафа Найєм. Причому Найєм наголосив, що його джерела “не в українському чи американському уряді й точно не […] пов’язані з Росією”.
На брифінгу 28 березня Зеленський сказав, що вважає “дивним” витік американського документа.
“Цікаво, хто передає цю інформацію”, — сказав він.
Станом на початок квітня, за словами Зеленського, посадовці та юристи працюють над змінами до пропозиції США, які, як вони сподіваються, адміністрація Трампа прийме у новій редакції перед візитом української делегації до Вашингтона наступного тижня.