Про це повідомляє пресслужба силового відомства.

У повідомленні йдеться, що в рамках розслідування знищення «Мрії» силовики провели низку обшуків та встановили, що службові особи, незважаючи на застереження державних органів, не вжили належних заходів для збереження літака.

Також повідомляється, що дехто з працівників підприємства перешкоджали Силам оборони в організації протиповітряної та наземної охорони летовища.

«Усе це призвело до знищення АН-225 та ще кількох літаків», – підкреслили в СБУ.

Водночас було виявлено й факти інших злочинів: зокрема, ексгендиректор ДП у березні цього року подав до Держприкордонслужби список співробітників, які виїжджають за кордон для техобслуговування літаків. Він включив до складу групи на відрядження сторонніх осіб. Таким чином, чоловіки змогли перетнути кордон під виглядом фахівців-авіабудівельників.

За цим фактом силовики вже повідомили ексгендиректору про підозру за ч. 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) ККУ. Комплексні заходи для встановлення всіх обставин злочинних дій фігуранта та інших осіб, винних у знищенні АН-225 «Мрія», тривають під наглядом Офісу Генпрокурора України.

Фото: відкриті джерела