29 липня Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації України.

«Це додаток до основного компоненту освіти. Можливість здобувати розширене коло знань не тільки традиційно, за партою, але й користуватися розгалуженою мережею інформаційних ресурсів. Міністерство освіти та науки повністю підтримує процеси цифровізації освіти і буде надійним партнером», — заявив Сергій Шкарлет, т.в.о. Міністра освіти і науки України.

Партнерство передбачає: 

  • створення курсу для студентів про діджитал маркетинг на платформі «Дія.Цифрова освіта», що буде доступним з нового навчального року
  • співпрацю в напрямку вдосконалення цифрової грамотності викладачів
  • проєкти з розвитку підприємництва для студентів у рамках проєкту Дія.Бізнес
  • нові проєкти в сфері цифровізації освіти

?Спільно з КНУ впровадимо діджитал-курси для студентів та ряд проєктів з цифровізації освітиМінцифра підписала…

Опубліковано Міністерство цифрової трансформації України Середа, 29 липня 2020 р.

Під час церемонії підписання меморандуму заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що курс із діджитал маркетингу стане першим прикладом спільної роботи у продовження цього меморандуму. «Ми запропонуємо студентам освітній проєкт, про який вони завжди мріяли. Безкоштовно й у сучасному форматі освітнього серіалу, що буде розташований на платформі osvita.diia.gov.ua», — заявила Валерія Іонан.

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський підкреслив, шо університет активно включився у реалізацію державних програм, які пов’язані з цифровізацією.

Фото: КНУ ім. Шевченка