Про це він заявив під час конференції з прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком, пише видання DPA.

На відповідне запитання про Taurus Шольц заявив, що “моє рішення не зміниться”.

Канцлер знову підкреслив, що Берлін та Лондон є найважливішими постачальниками зброї Києву, а також послався, зокрема, на велику підтримку, яку Німеччина надала Україні в артилерії та протиповітряній обороні.

Моє рішення є дуже чітким щодо однієї системи озброєння. Але моє рішення також чітке в тому, що ми будемо надавати найбільшу в Європі підтримку Україні та разом з Великою Британією й надалі будемо тими двома країнами, хто робить найбільше

Раніше канцлер Німеччини орієнтувався на США, коли йшлося про постачання нових якісних систем озброєнь Києву. Так було у випадку з постачанням далекобійної артилерії, а також танків Leopard 2, які надіслали в Україну лише після того, як Вашингтон погодився поставити свої танки Abrams.

Раніше повідомляли, що голова оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн закликала уряд Німеччини поставити Україні крилаті ракети Taurus.  Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн зазначила, що внаслідок рішення США тепер бачить необхідність у діях і з боку уряду Німеччини.