Один з видів пончиків матиме назву "Шон", 50% від продажів йтимуть ЗСУ.

Голлівудський кінорежисер Шон Пенн, який нині перебуває з візитом у Києві, зайшов на каву і пончики у Ponchyk Boy, написав в Instagram власник кафе Саша Жиляєв.

Судячи з допису Жиляєва, той є великим прихильником творчості Пенна — навіть назвав фільми, які найбільше йому подобаються.

До нас у гості прийшла людина, яка супроводжувала моє життя починаючи з 95 року Dead Man Walking і до ,в що складно повірити, 20 лютого, коли ми з друзями сходили в краній раз у кіно до війни на Licorice Pizza (на мій погляд взагалі кращий фільм 21 року). Людина, яка є куміром вже декількох поколінь кіноманів!” — написав він.

Крім того, зі слів Жиляєва, в його закладі відтепер будуть продавати пончики під назвою “Шон”.

Звичайно, не думаю, що для Шона це може бути важливим і він там запам’ятав хто я, шо я! але для нас і нашої команди, це був промінь якоїсь радості і впевненості, що такі люди можуть стояти за нас і на відстані руки в ці тяжкі дні. А ще з цього приводу з 4 Липня в нас запускається пончик Шон, 50% від продажів якого ми донатимо в наш рідненький фонд” — написав він.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Саша Жиляев (@sasha_zhilik)

Судячи зі сторіз радниці Зеленського Дарії Зарівної, Пенн був у супроводі голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Судячи з показаного нею відео, Пенн брав у Єрмака інтерв’ю під час прогулянки Києвом, і саме тоді вони і зайшли на пончики в кафе.

Нагадаємо, Шон Пенн знімає документальний фільм про російсько-українську війну, днями він відвідав Ірпінь.

Фото: Фейсбук