В Олександрівській лікарні Києва первинним тестуванням виявлено 6 випадків COVID-19 штаму Дельта. Про це йдеться в повідомленні Департаменту охорони здоров’я столиці.

Дослідження проведені з використанням реактивів, спеціально закуплених лікарнею саме для діагностування цього штаму. Наразі біоматеріал переданий для підтвердження в Київський міський лабораторний центр МОЗ України.

Директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург розповіла, що люди, в яких виявлено «Дельту», різного віку – від 21 до 73 років.

За її словами наразі українські лікарі знають про цей штам більше не з практики, а із досвіду іноземних колег. «Дельта» відрізняється високим рівнем контагіозності (заразністю), коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим протіканням.

Чиновниця закликає громадян вакцинуватися.

«Кожна вакцина, яка зареєстрована в Україні з великою вірогідністю захистить Вас від смерті. Вакцинуйтеся! Зробіть це заради себе та близьких, які будуть потерпати від того, що Ви страждаєте від хвороби, або взагалі не зможете з нею впоратися, незважаючи на всі зусилля лікарів!» — зазначила Гінзбург.

Як ми повідомляли, відсьогодні у Києві можна за бажанням щепитися від COVID препаратами Moderna або Sinovac.

Фото: Фейсбук