Дороговартісні ванти з Подільського мосту вивезли представники підрядної компанії «Інжинірингова бруківка», яка не отримала 200 мільйонів гривень за частину виконаних будівельних робіт. Ці гроші заборгував генпідрядник – ТОВ Еко-Буд-Трейд. Про це представники компанії повідомили в коментарі «Чесно».

«Нам не підписують акти виконаних робіт. Наприклад, немає акта виконаних робіт про те, що розібрані тимчасові іржаві опори. Немає. Вони ж розібрані! Усі це бачать, але акт не підписаний. І можна нам не платити, а говорити, ніби це ми винні гроші, бо ми брали передоплату. Але ж нам понад передоплату винні майже 200 мільйонів гривень, бухгалтерія знає краще. Ми зробили дуже багато робіт, і клали асфальт, і робили водовідведення, і фарбували, робили деформаційні шви та інше. Коли нас рік тому приходили перевіряти, то на мості працювало 185 працівників», — заявив представник компанії Володимир Боліхов.

Відомо, що в офісі компанії провели обшук правоохоронці. Представники ТОВ «Інжинірингова бруківка» називають це грабежем, оскільки слідчі начебто вилучили  всю документацію та оргтехніку.

В компанії також не вважають вивезення вантів з Подільського мосту крадіжкою — кажуть, це власність підприємства, яку його представники вивезли на склад для зберігання.

У свою чергу, блогер Олег Тоцький, який багато років пише про інфраструктурні проєкти Києва, повідомив, що загалом замовник будівництва – КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” – замовив 68 вантів.

З них 40 поставив генпідрядник – компанія “Еко-Буд-Трейд”, а 28 були замовлені через “Інжинірингову мостову компанію”. При цьому остання поставила лише 12 вантів (які й були вивезені), а решта 16 – “застрягли” на митниці.

За даними нардепа від «Слуги народу» Гео Лероса, 200 мільйонів гривень «Інжиніринговій бруківці» мав заплатити генпідрядник мосту, компанія «ЕкоБудТрейд», яку пов’язують з депутатом Київради Денисом Комарницьким.

Як ми повідомляли, у п’ятницю, 7 серпня, 15 молодиків в спецодязі дорожників загнали на Подільський міст 2 вантажівки, завантажили на них та вивезли з будівельного майданчика 12 нових вантів. За словами Володимира Боліхова, це були представники компанії «Інжинірингова бруківка», які вантажили ванти близько двох годин; за цей час ніхто не викликав поліцію. Віталій Кличко у своєму Facebook написав про те, що ванти було вкрадено.

Фото: Facebook