Про це йдеться у листі, який голова UNAS Станіслав Скала направив до Міністерства транспорту Словаччини.

Союз перевізників стверджує, що міністерство тривалий час не звертає уваги на вантажні перевезення та повністю ігнорує проблему.

Ми хотіли б запросити вас на зустріч, на якій обговорити проблеми з українськими перевізниками, які не потребують дозволів на перевезення. Хочемо зазначити, що словацький вантажний транспорт стоїть на колінах. Як бачите, польські перевізники блокують свої кордони, бо мають таку ж проблему, як і наші перевізники

Словацькі медіа, пишуть, що на східному кордоні Словаччини, зокрема на прикордонному переході «Вишнє Німецьке—Ужгород» вже спостерігається значне накопичення вантажівок, які їдуть до України. У пріоритеті залишаються вантажні перевезення швидкопсувних продуктів, тварин і гуманітарної допомоги, при цьому водії повинні показати необхідні документи на вантаж, що перевозиться.

За підрахунками Словацької асоціації транспортних компаній CESMAD Slovakia, через повномасштабне вторгнення Росії в Україну та блокування портів у Чорному морі трафік українських вантажівок через Словаччину за останні півтора року зріс у 6-8 разів.

Раніше повідомлялося, що за словами заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергія Деркача, польські перевізники висунули шість вимог:

  • повернути систему дозволів для українських перевізників;
  • посилити для іноземних перевізників правила перевезень за дозволами ЄКМТ;
  • заборонити реєструватись компанії в Польщі, якщо фінанси компанії знаходяться не на території ЄС;
  • створити окрему чергу для польских перевізників в Є-черзі для авто на номерах ЄС;
  • окрему чергу на всіх кордонах для порожніх фур;
  • надати польским перевізникам доступ до системи «Шлях» .