Таксі-сервіс Bolt підвищує ціни на перевезення в Україні. Нову тарифну сітку компанія поширила в інформаційному каналі для своїх водіїв у Києві.

Мінімальна вартість поїздки тепер становитиме 55 гривень, що на 15 гривень більше попередніх цін, а в категорії «комфорт» ціни стануть більшими на 10 гривень — тариф стартує з 65 гривень.

«У зв’язку з бажанням забезпечувати гідні стабільні заробітки нашим водіям, ми міняємо всі компоненти тарифів для всіх категорій замовлень в Києві. Така зміна покликана не тільки підвищити ваші заробітки, а й підтримувати високий рівень попиту на платформі Bolt», — повідомили в компанії.

Зауважимо, що не всі тарифи зросли: подача машини в категорії «Бізнес» стала навіть дешевше – 60 гривень замість 70. Але при цьому мінімальна вартість поїздки піднялася з 70 до 90 грн, а вартість 1 км дороги зросла з 7 до 8 грн.

Раніше компанія Uber підвищила ціни на поїздки UberX, UberX Saver, Pool Chance, Uber Connect, Uber Select, Green, Comfort і Uber VAN. Також зросла ціна подачі машини, ціна за одну хвилину поїздки і за один кілометр, мінімальна оплата і вартість скасування замовлення таксі.

Різниця за одними категоріями складає як мінімум три гривні і вище, за іншими — нижча попередньої вартості.

Як ми повідомляли, киянку вдарив та «викинув» із авто водій служби таксі Bolt.

Фото: Фейсбук