Про це йдеться на сайті Офісу президента, та у телеграмі Зеленського.

Президент України наголосив, що під час зустрічі з новим президентом Словаччини Петером Пеллегріні вони приділили увагу перспективам спільних проєктів в енергетиці, прикордонній інфраструктурі, гуманітарній співпраці.

У повідомлення ОП йдеться про те, що президенти засудили масований обстріл українських міст із боку РФ, унаслідок якого постраждала, зокрема, дитяча лікарня “Охматдит” у Києві.

Також, Словаччина не відкинула ідею лікування частини пацієнтів “Охматдиту” в Словаччині.

Візит Зеленського до Вашингтону

Нагадаємо, що в рамках свого візиту до Вашингтону, президент України зустрівся зі спікером Палати представників Конгресу США Майком Джонсоном. Ключова тема розмови – зміцнення українсько-американської співпраці. Зокрема обговорили очікування від саміту НАТО й прогрес України у впровадженні реформ на шляху до вступу в ЄС і НАТО.

Також Зеленський зустрівся із членами Палати представників Конгресу США на чолі з лідером демократів Хакімом Джеффрісом. Обговорили зокрема про посилення ППО на тлі удару по дитячій лікарні “Охматдит”.

Під час зустрічі з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, анонсували додатковий пакет військової підтримки для України від Канади. Крім того, Трюдо зазначив, що Канада готова надати необхідну медичну підтримку постраждалим унаслідок російського удару по дитячій лікарні “Охматдит”.