Про це повідомила пресслужба Спілки автомобільних перевізників Словаччини UNAS у Facebook.

“UNAS залишається у стані готовності до страйку, і у разі відсутності іншої альтернативи для вирішення ситуації UNAS готова повністю заблокувати прикордонний перехід «Вишнє Нємецьке–Ужгород» в обох напрямках”, – йдеться у повідомленні.

Словацькі далекобійники подякували міністру транспорту Словаччини Йозефу Ражу за те, що він порушив проблему скасування дозволів для українських перевізників. У четвер, 7 грудня, представники UNAS зустрінуться з ним та шукатимуть шляхи вирішення ситуації.

21 листопада, словацькі перевізники вже  раз заблокували рух вантажівок на пункті пропуску “Вишнє-Нємецке” на в’їзді до України, повідомляє ДПСУ. Державна прикордонна служба України повідомила, що блокування руху ініціювала та проводить Спілка перевізників Словаччини. Та вони не повідомили про те, наскільки вони планують блокувати пропускний пункт.

Опівночі словацька поліція забрала особу, що здійснювала блокування кордону, та евакуювала транспортний засіб, що блокував проїзд.

Згодом словацькі перевізники вже заблокували КПП Вишнє Нємецьке–Ужгород. Пікет тривав з 1 по 5 грудня. Тим часом продовжується блокада польського кордону на чотирьох пунктах пропуску.