Про це повідомляє «Спецжитлофонд» для «КиевVласть».

«Незважаючи на карантинні обмеження продовжується активне будівництво житлового будинку на бульварі Кольцова, 24-А, квартири в якому призначені для учасників АТО.  Сьогодні у двох його секціях завершені роботи на 1-5 поверхах та розпочато улаштування 6 поверху», – розповідає у «Спецжитлофонд».

Квартири оновленого будинку будуть надані учасникам антитерористичної операції та особам з інвалідністю внаслідок війни. Це перший в нашій країні будинок, який зводиться спеціально для воїнів сучасної України.

Нагадаємо, реконструкція житлового будинку на бульварі Кольцова, 24-А проводиться на підставі розпорядження КМДА. Роботи проводяться за рахунок бюджету міста.

Проект передбачає  реконструкцію п’ятиповерхової будівлі гуртожитку, яка була визнана непридатною для проживання, з будівництвом 22 поверхового двохсекційного будинку з максимальною висотою 71,8 м.

Також проектом передбачається внутрішнє оздоблення квартир, приміщень загального користування та вхідних груп. В квартирах для учасників АТО та осіб з інвалідністю внаслідок війни передбачено облаштування кухонь меблями та необхідною технікою.

Фото: Спецжитлофонд