Про це в етері КИЇВ24 розповіла психологиня Наталія Подоляк.

Наші спогади про початок війни – це тригери. Це те що нас тригерить, повертає спогади в ті події, що були в минулому. Тригери існують у багатьох людей. Коли ми працюємо з тривожністю, чи травматичними подіями, то в першу чергу ми працюємо з тригерами. Вони не можуть нам фізично нашкодити, бо ми їх боїмося, ми їх уникаємо і боремося з ними.

Наталія Подоляк наголосила, що саме по собі 24 лютого нам не нашкодить, однак це багато кому нагадує про події минулого й саме спогади лякають.

Саме по собі 24 лютого нічого нам не зробить, лютий місяць нам теж нічого не зробить. Але це важливе нагадування і це дуже виснажує, це не приносить ніякої користі. Треба використовувати техніки заземлення, відволікання, коли нам треба вийти з цієї воронки. Тому що вона нам нічого позитивного, енергетичного не дасть. 

Нагадаємо, що 24 лютого відзначається друга річниця вторгнення та початок повномасштабної війни України з російською федерацією, та 10-ї річниці від початку російсько-української війни. 10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України, коли ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей

Також, сьогодні компанія “Укрпошта” підготувала спеціальний поштовий блок “І буде весна!”, який присвячений вже 10 річниці війни з Росією та другій річниці повномасштабного вторгнення РФ.