Відповідну заяву опублікувало посольство США в Україні.

У рамках безперервного діалогу з Україною і сторонами, зацікавленими у майбутньому її успіху, США надали запропонований перелік пріоритетних реформ для обговорення та зворотного зв’язку у рамках Координаційної платформи донорів у Брюсселі. Список наданий як основа для консультацій з українською владою і ключовими партнерами як складова нашої безперервної підтримки для України і її зусиль для інтеграції у Європу – мети, яку США рішуче підтримують.

Там пояснили, що  метою цього листа є визначити пріоритети й узгодити роботу над реформами між Україною і ключовими зацікавленими сторонами.

Як зазначив президент Байден під час зустрічі з президентом Зеленським у Білому домі, “так само як ми налаштовані допомагати українцям захищатися зараз, ми готові допомагати їм відновлюватися і відбудовуватися для подальшого життя, у тому числі підтримувати реформи для боротьби з корупцією, створювати середовище, де бізнес може процвітати і куди американський та європейський бізнес захоче інвестувати.

Нагадаємо, що Україна та Сполучені Штати Америки підписали меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці для забезпечення стійкості енергосистеми нашої країни, що включає 522 млн доларів на її зміцнення, з яких 100 млн — за виконання певних умов.

Фото: відкриті джерела