Сполучені Штати Америки назвали посилення протиповітряної оборони (ППО) України пріоритетом у майбутніх пакетах військової допомоги, яку Вашингтон готовий надавати Києву.

КИЇВ24
Білий Дім. Фото: Getty Images

Про це на брифінгу заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі

За його словами, у переліку озброєнь, на який Білий дім хоче отримати додаткове фінансування від Конгресу, США вважають пріоритетними засоби ППО.

Протиповітряна оборона була б першою в цьому списку

Він додав, що найефективнішою відповіддю на жахливу агресію Росії проти українського народу є продовження надання Україні життєво необхідних засобів ППО та інших видів військового обладнання.

Для цього нам потрібно, щоб Конгрес без зволікань схвалив наш запит на додаткове фінансування для України

Нагадаємо, у Білому домі заявили, що США не мають достатнього фінансування, щоб надавати Україні нові пакети військової допомоги. Тепер потрібно, щоб Конгрес ухвалив додатковий пакет, щоб США надали нову допомогу Україні.

Нагадаємо, у середині грудня 2023 року Конгрес США пішов на канікули, не ухваливши надважливий пакет, який передбачає Україні. Однак вони можуть зробити це вже 2 лютого.

До слова, у Білому домі вважають, що досягли прогресу під час переговорів із республіканцями в Сенаті США. Вони сподіваються, що пакет додаткового фінансування для України вдасться схвалити у січні.

Однак, існує і «план Б», якщо законопроєкт не буде схвалений.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

Погода
Більше новин