До початку 2021 року головою управління був Олександр Смирнов.

Управління з питань реклами при Київській міській державній адміністрації очолила Оксана Поліщук. Про це повідомила прес-служба управління та сама Поліщук у своєму Facebook.

Після призначення Поліщук пообіцяла продовжити роботу з впорядкування розміщення реклами та вивісок, а також врахувати у своїй роботі «нові тенденції та світовий досвід».

«Робота з впорядкування розміщення реклами та вивісок, спрощення механізмів комунікації та подачі документів, формування сучасних, безпечних та естетичних публічних просторів обов’язково буде продовжена… Ми завжди будемо відкриті для пропозицій, зауважень та конструктивної критики» — йдеться у повідомленні Поліщук.

Про Поліщук відомо, що вона народилася у 1978 році в Черкасах.  У 2003 році почала працювати в Управлінні земельних ресурсів виконавчого комітету Черкаської міської ради, згодом перейшла до Департаменту містобудування виконавчого комітету. З 2014 року по лютий 2021 року очолювала спершу як директор, а згодом — як голова об’єднання, «Асоціацію зовнішньої реклами України».

З 2017 року головою Управління з питань реклами при КМДА очолював Олександр Смирнов, але 3 лютого 2021 року його було звільнено з посади за згодою сторін.

Фото: Фейсбук