Військові США завдали чергових ударів по кількох цілях в Ірані у відповідь на нову атаку Тегерана на комерційне судно.
Flags of the USA and Iran
Про це повідомило Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM).
«27 червня сили Центрального командування США завдали додаткових ударів по кількох цілях в Ірані за розпорядженням верховного головнокомандувача», – йдеться в дописі.
За словами військових, після вчорашніх американських ударів у відповідь на обстріл судна Ever Lovely Іран мав можливість і надалі дотримуватися угоди про припинення вогню. Однак у суботу іранці запустили дрон-камікадзе, який влучив у танкер Kiku.
За інформацією CENTCOM, судно під прапором Панами перевозило понад 2 млн барелів нафти поблизу Ормузької протоки.
Як зазначається, у відповідь на цей акт агресії Сполучені Штати завдали ударів по об’єктах військової інфраструктури Ірану, зокрема по засобах спостереження, системах зв’язку, позиціях ППО, сховищах безпілотників та потужностях з мінування акваторії.
У CENTCOM також наголосили, що комерційне судноплавство через Ормузьку протоку триває.
«Сили США залишаються пильними, здатними завдати нищівного удару й готовими до дій», – запевнили в командуванні.
У п’ятницю Сполучені Штати завдали ударів по території Ірану у відповідь на обстріл комерційного судна в Ормузькій протоці.
Йдеться про простір на бульварі Шевченка біля Бессарабки.
Автоцистерна з чистою водою працює на вулиці Шота Руставелі.
В іспанській Барселоні після закликів місцевої громади українців змінили транслітерацію назви Київ у написі на…
У суботу, 27 червня, міністерка фінансів Британії Рейчел Рівз перебувала в Києві, проте публічно про…
Процес відбуватиметься за підтримки міжнародних партнерів.
Число загиблих унаслідок подвійного землетрусу у Венесуелі зросло до 1430 осіб, а кількість поранених -…