Про це повідомило Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM).

«27 червня сили Центрального командування США завдали додаткових ударів по кількох цілях в Ірані за розпорядженням верховного головнокомандувача», – йдеться в дописі.

За словами військових, після вчорашніх американських ударів у відповідь на обстріл судна Ever Lovely Іран мав можливість і надалі дотримуватися угоди про припинення вогню. Однак у суботу іранці запустили дрон-камікадзе, який влучив у танкер Kiku.

За інформацією CENTCOM, судно під прапором Панами перевозило понад 2 млн барелів нафти поблизу Ормузької протоки.

Як зазначається, у відповідь на цей акт агресії Сполучені Штати завдали ударів по об’єктах військової інфраструктури Ірану, зокрема по засобах спостереження, системах зв’язку, позиціях ППО, сховищах безпілотників та потужностях з мінування акваторії.

У CENTCOM також наголосили, що комерційне судноплавство через Ормузьку протоку триває.

«Сили США залишаються пильними, здатними завдати нищівного удару й готовими до дій», – запевнили в командуванні.

У п’ятницю Сполучені Штати завдали ударів по території Ірану у відповідь на обстріл комерційного судна в Ормузькій протоці.