Оклад міністра в Україні – 61 397 грн, це сума, яку одержують “на руки”. Однак до заробітної плати входять надбавки, премії, відрядження, щорічна матеріальна допомога та виплати на оздоровлення. Загалом міністр може отримувати понад 100 тис. грн на місяць.

Зарплати у прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та його заступників набагато нижчі, ніж у міністрів без статусу “віце”.

Глава уряду на початку 2023 року отримував близько 61 тис. грн, а в липні – вже 66 тис. грн.

Перший віцепрем’єр та міністерка економіки Юлія Свириденко у липні отримала 66,3 тис. грн, а в січні – 61 тис. грн. Аналогічна зарплата у віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної, а також у віцепрем’єр-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

Віцепрем’єр, міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров зараз отримує 66 тис. грн, на 5 тис. грн більше, ніж на початку цього року. Така сама оплата праці у віцепрем’єр-міністра з питань розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова.

Зарплата міністра юстиції Дениса Малюски зросла за пів року із 73 тис. грн до 80 тис. грн. У липні він одержав на оздоровлення додатково 53 тис. грн.

Голова МЗС Дмитро Кулеба на початку 2023-го отримував 85,9 тис. грн, а в липні – вже 92,8 тис. грн.

Заробітна плата міністра аграрної політики Миколи Сольського із січня по липень зросла з 61,4 тис. до 66,3 тис. грн.

Міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку в січні виплатили 70,7 тис. грн, а в липні – 75,5 тис. грн.

Міністерка соцполітики Оксана Жолнович у січні отримала 56,9 тис. грн, а з травня її зарплатня зросла до 80 тис. грн. Збільшення розміру виплати зумовлено надбавками за службові відрядження.

Фото: КМУ