Зміст записки озвучив пастор церкви, який товаришував із загиблим Олексієм Кучапіним у коментарі tsn.ua.

«Це коротка записка. Вона починається так: «Я виріс без батька на вулиці і мені щодня доводилось робити вибір між злом і добром. Частіше я вибирав зло. Сподіваюсь, бог мене помилує заради Ісуса», – повідомив пастор.

«Дім милосердя Київ» опублікував пост, де поснює, чому телефон волонтера Кучапіна з’являвся у мережі.

«Доступ до сторінок Олексія в соціальних мережах отримала його дружина Олена, через його телефон, який їй передала поліція. Телефон в цій справі не є речовини доказом, за думкою слідства, тому його повернули, як особисту річ», – йдеться у повідомленні.

Попередня версія цієї публікації була видалена, але ми поновили її слово в слово. Перепрошуємо за цю ситуацію. Якщо Вам…

Опубліковано Дім Милосердя Київ Субота, 25 липня 2020 р.

Причину несправності сайту, про яку писав, зокрема, священник Захарія Керстюк, пояснюють так: «Сайт «Дому милосердя» був закритий на реконструкцію задовго до трагічних подій. Нова версія сайту відрізняється від попередньої. В цьому легко впевнитися, якщо порівняти її з копією в кеші Google. Доступ до сайту був не лише в Олексія. Напевно, це був не кращий час, щоб публікувати оновлену версію, але нам важко було уявити, що цей факт буде використаний для чергових маніпуляцій».

Керівники «Дому милосердя Київ»повідомляють, що «в служінні Олексія траплялися ситуації з визволенням людей із трудового рабства та намаганням повернути житло тим, хто його втратив всупереч законам. Проте це були окремі епізоди, і він та інші співробітники «Дому Милосердя» не займалися цим систематично, бо були зайняті більш рутинною працею з соціалізації безхатченків. Тому не треба висувати на передній план боротьбу з рабством і повернення нерухомості – це викривлення дійсності…».

Під цим дописом у Facebook підписалася і дружина Олексія – Олена Кучапіна.

Фото: Facebook