Відчути себе митником, прокурором чи податківцем зможуть учні 210-ої школи завдяки укладеній угоді про співпрацю з Державним податковим університетом. Про це йшлося у сюжеті програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Відтак, майбутні абітурієнти зможуть спробувати будь-яку професію ще під час навчання у школі. Університет буде проводити для них ознайомчі лекції та воркшопи і поступово допомагатиме випускникам занурюватись у фах. Така практика — вкрай важлива, тому що більшість одинадцятикласників часом аж до закінчення школи не можуть визначитись з бажаною професією.

«Нам важливо для того, щоб дитина знала що буде за порогом школи, давати всіляко їй розвиток, для того щоб вона була готова до дорослого життя. Ми зараз будемо робити таким чином розклад, щоб дитина могла декілька уроків отримувати в школі і також, ряд уроків і ряд заходів буде відбуватися в стінах закладу вищої освіти, де будуть викладачі, де будуть юристи фахові викладати, прокурори, податківці, поліція будуть показувати сферу зсередини» — розповів Дмитро Ламза, директор школи.

У виші також підтвердили, що така практика має піти на користь майбутнім студентам.

«Тут йде мова про майбутню професію, про більш детальне ознайомлення перспектив не тільки працевлаштування, а й перспектив самої дитини, де вона може себе реалізувати в майбутньому через 5-6 років» — каже Антон Монаєнко, в.о. ректора УДФСУ.

Фото: Фейсбук