Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко.

Найбільшу кількість приписів було внесено через порушення розміщення МАФів та тимчасових споруд – понад 2200. Також столичні балансоутримувачі отримали понад 430 приписів через невикошену траву в літні місяці та майже 170 – у вересні за несвоєчасне прибирання листя.

«У літній період додому повернулася велика кількість киян, які вимушені були виїхати через повномасштабне вторгнення. У вересні кількість значно збільшилася через початок навчального року, тож навантаження на комунальні служби, які займаються вивозом побутового сміття, значно зросло. За третій квартал було внесено більше 1200 приписів за несвоєчасне вивезення сміття», — повідомив Тимур Ткаченко.

Він додав, що у цей час до Києва повернулася до роботи і значна частина бізнесу. Інспектори благоустрою виявили майже 550 літніх майданчиків, встановлених із порушеннями. Відповідно до Правил благоустрою міста Києва, виявивши порушення, інспектори складають на відповідальних протоколи за ст. 152 КУпАП. Сума штрафу за порушення сягає до 1700 грн.

Нагадуємо, що мешканці столиці, які можуть повідомити про порушення Правил благоустрою міста, звернувшись у Контактний центр 15-51. Інспектори благоустрою перевірять та відпрацюють скаргу.

Фото: Відкриті джерела