Нове засідання має відбутися у кінці липня.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду перенесла розгляд апеляції на продовження тримання під вартою екс-президента “Укрбуду” Максима Микитася. Про це повідомляє УНН.

Відомо, що про відтермінування розгляду клопотали адвокати Микитася, які начебто не могли з’явитися до суду на призначену дату. У результаті ВАКС переніс засідання на 16:00 27-го липня.

Перед цим Вищий антикорупційний суд продовжив термін тримання під вартою для Максима Микитася до 7 вересня. Змінити запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт суд також відмовився.

Від жовтня 2019 року Микитась перебуває під арештом у СІЗО із правом внесення застави у 100 мільйонів гривень; його підозрюють у незаконному привласненні понад 81 мільйона гривень під час процедури обміну квартир для службовців Нацгвардії.

В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва Нацгвардія мала отримати у житловому комплексі 50 квартир та 30 паркомісць. У 2016-2017 роках сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилась від цих квартир та паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, який та ж компанія-забудовник зводила на околиці Києва, біля станції метро “Червоний хутір”.