Рішення щодо повернення до комунальної власності «перлини Києва» Садиби Терещенків або дозволу ВАТ «ЦентрелеватормлинБуд» перебудувати пам’ятку архітектури Києва під офісний центр суд планує оголосити 29 листопада.

Про це повідомила правозахисниця, депутат Київради VII скликання Олена Терещенко, яка є дружиною нащадка відомої династії промисловців та меценатів Мішеля Терещенка.

Вона закликає небайдужих киян та депутатів Київради відвідувати засідання Верховного суду, аби підтримати збереження унікальної пам’ятки архітектури та надати справі максимального суспільного резонансу.

На її думку, ВАТ «ЦентрелеватормлинБуд» має потужне лобі на всіх рівнях – у попередніх судах рішення виносили на його користь.

15 листопада кияни також відвідали засідання.

«Ми неймовірно вдячні всім безстрашним киянам, які не зважаючи на реальну загрозу, прийшли боронити наше рідне місто», – зазначила Олена Терещенко.

За словами Терещенко, на минулому засіданні прокурори представили суду «залізобетонні» докази щодо незаконності укладання інвестиційного договору й вимагають його розірвання, а також – повернення територіальній громаді об’єкта культурної спадщини.

Як повідомлялося раніше, суд відмовився забрати садибу Терещенків у дружини Палиці й повернути у власність Києва.

Фото: Відкриті джерела