Відео з технікою Сирський опублікував у соцмережах.

Озброєння та військова техніка, створені українцями. Мали змогу з міністром оборони України Рустемом Умєровим ознайомитись та оцінити нові зразки ОВТ та можливості їх перспективного застосування на полі бою, — зазначив головнокомандувач.

Як зазначає «Мілітарний», на відео представляють модернізовану бойову машину піхоти БМП-1ТС з українським модулем «Спис-Синтез», бронемашину Oncilla та іншу техніку.

Утім, найцікавішим зразком техніки в експозиції виявилась раніше небачена шестиколісна бронемашина, назва якої поки що не афішується. Візуально машина майже повністю повторює контури відомої машини Mbombe 6×6, що була розроблена південноафриканською компанією Paramount Group, — пише видання.

З посиланням на власні джерела «Мілітарний» пише, що ліцензійне виробництво цих машин було налагоджено та одним з українських підприємств.

Mbombe 6×6 — колісна бронемашина з посиленим протимінним захистом виробництва південноафриканської компанії Paramount Group. Як зазначається, конструкція такої бронемашини дозволяє витримувати підрив протитанкової міни фугасної дії.