Про це Сирський повідомив у Telegram.

Головнокомандувач наголосив, що разом з Рустемом Умєровим заслухали командувачів угруповань військ щодо ситуації на ділянках відповідальності.

Сирський зазначив, що ситуація складна на багатьох напрямках та потребує постійного контролю, адже РФ здійснює регулярні штурми позицій українських військ.

Ретельно проаналізували ситуацію та обговорили кроки на майбутнє. Зокрема, щодо потенціалу маневреної та позиційної оборони, підсилення окремих ділянок. Наголосив на важливості координації і належної оперативної взаємодії всіх Сил оборони, збереженні життя наших військовослужбовців та військовослужбовиць.

Окрім того, головнокомандувач та міністр оборони обговорили з командирами бригад та окремих батальйонів стан справ на місцях та проаналізували проблеми, які не мають системного характеру.

Невідкладно ухвалив рішення задля покращення боєздатності, стійкості та управління. Попри складну ситуацію, наші воїни мужньо утримують рубежі й позиції. Ворог зазнає непоправних втрат.

Нагадаємо, що нещодавно Зеленський змінив склад Ставки головнокомандувача. Президент України Володимир Зеленський увів до складу Ставки верховного головнокомандувача начальника Генштабу ЗСУ Анатолія Баргилевича та командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Павлюка.