В Київській обласній військовій адміністрації повідомили про ситуацію в різних районах області станом на 4 квітня 2022 року.

За даними КОВА:

  • у звільнених від загарбника населених пунктах проводиться зачистка та розмінування;
  • завозиться гуманітарна допомога;
  • протягом доби на території Київщини рятувальники виявили 4886 вибухонебезпечних предметів;
  • після закінчення зачистки та розмінування комунальні служби почнуть відновлювати критичну інфраструктуру;
  • працює спеціальна обласна моніторингова група, що фіксує наслідки агресії росії та знищення цивільної інфраструктури.

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони.

Ситуація контрольована. Триває робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Налагоджений дистанційний освітній процес. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи. Сили оборони – у підвищеній боєготовності.

Бучанський район.

У громадах, що перебували під російською окупацією, проводяться роботи з розмінування, відновлення критичної інфраструктури – газо-, електропостачання, зв’язку, направляється гуманітарна допомога.

Броварський район.

Територія повністю контрольована. В окремих населених пунктах через проведення бойових дій завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Зокрема це території Великодимерської, Калитянської та Баришівської громад. Була проведена оцінка пошкодження магістрального газопроводу «Дашава – Київ – Брянськ», що проходить по с. Залісся. Після проведення ряду ремонтних робіт буде відновлено газопостачання до населених пунктів. У Калитянській ОТГ триває робота з відновлення інфраструктурних об`єктів та житлових будинків.

Вишгородський район.

Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Продовжується робота з укріплення обороноздатності району. В Іванківській, Димерській та Поліській громадах – гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та ліки. Здійснюються заходи щодо нормалізації ситуації в громадах, відновлення інфраструктури. Славутич має потребу в продуктах харчування, пальному та медикаментах.

Фото: Фейсбук