Про це пише НВ.

Настя з Білорусі та Настя з України (прізвища та міста не називаємо на прохання героїнь матеріалу) організували рух “Теронліфанс” — у цьому терміні поєдналися слова “територіальна оборона” та “Onlyfans”.

Ідея полягає у тому, щоб мотивувати людей жертвувати гроші на армію еротичними фотографіями. 

У дівчини був відносно популярний обліковий запис у Twitter завдяки захопленню відеоіграми. Тому вона почала активно публікувати інформацію — кому потрібна допомога, як можна виїхати за кордон, як і куди жертвувати гроші тощо. На третій день війни Насті написали із проханням знайти машину з Харкова. Її пости про допомогу зібрали багато лайків і ретвітів, але не було найважливішого результату. Тоді Настя дописала під оригінальним твітом, що надішле нюдси тому, хто знайде машину. Це допомогло — машина знайшлася досить швидко.

Наступного ранку Настя отримала десятки повідомлень, з пропозицією надіслати їй грошей, щоб теж отримати фотографії. Дівчина запропонувала відправляти гроші ЗСУ, а не їй, оскільки не мала фінансових проблем. Ці твіти швидко стали популярними — і вже надвечір її подруга намалювала арт і логотип проєкту “Теронліфанс”.

Спочатку ідея здавалася досить абсурдною. Але коли дівчати в перші дні зібрали близько 200 тис. гривень, то стало зрозуміло — це працює.

Схема досить проста. Користувач має відправити пожертву для української армії. Для цього підійде будь-який донат — від спецрахунку ЗСУ у Нацбанку та великих фондів на кшталт Повернись живим до адресної допомоги місцевим ТРО.

Коли гроші відправлені, користувач відправляє скриншот транзакції одній із дівчат, які є у списку “Теронліфанс” у Twitter. Там можна знайти всіх учасниць проєкту — зараз їх близько 10, ще 15 приєдналися до руху анонімно просто віддавши свої знімки. Через невеликий проміжок часу він отримує фото.

Крім загального збору грошей, дівчата можуть займатися адресною допомогою — наприклад, за словами Насті, вони просили людей жертвувати гроші на бронежилети для Вінницької ТРО, а також збирали гроші для допомоги зоопарку в Миколаєві та ТРО у Білій Церкві.

У середньому люди жертвують близько 5 тис. гривень, найчастіше надсилають скріншоти із сумами близько 1−1,5 тис. грн. «Найменший донат — був на 50 грн, найбільший — на $3 тис.

Дівчата не беруть за свої фотографії жодної копійки та жодних грошей на особисті рахунки не просять.

На момент написання статті дівчата мотивували відправити понад 5,1 млн гривень на допомогу армії.

Вони планують працювати аж до перемоги України — після війни проєкт буде закрито.

Фото: Twitter