Про це він написав у своїй колонці для The Economist.

Європа опинилася у ситуації, коли їй необхідно терміново зміцнювати свою обороноздатність та посилювати підтримку України.

Ми маємо визнати: американський народ, можливо, залишається нашим другом, але адміністрація Трампа більше не є нашим союзником”, – зазначив політик.

На його думку, це знаменує глибокий розрив в історичних відносинах між Європою та США, що склалися після Другої світової війни та створення НАТО. Експрезидент зазначає, що питання присутності європейських військових на території України поки що обговорювати зарано, але ЄС вже зараз має виявити рішучість у забезпеченні безпеки регіону.

План Олланда полягає в наступному: – суттєво збільшити військову та економічну допомогу Україні, особливо з боку Франції, чий внесок залишається нижчим, ніж у Німеччини та Великої Британії – надати Києву гарантії безпеки та взяти на себе відповідальність за захист європейських своїх кордонів, особливо якщо США відмовляться брати участь у цьому – різко наростити оборонні витрати країн ЄС та посилити військовий потенціал Європи, Єврокомісія має дозволити запозичувати кошти для покриття оборонних витрат держав-членів.

Раніше Франція заявила, що надасть Україні 195 мільйонів євро військової допомоги з відсотків заморожених російських активів.