Про це повідомляє видання Onetз посиланням на слова Туска.

За словами Туска, на переговорах лідерів ЄС в Брюсселі у середу та в четвер йшлося про “російський вплив через дезінформацію та кіберагресію під час європейських виборів”.

Прем’єр наголосив, що це набуває особливого значення в контексті новини про затримання поляка, який фактично займався підготовкою замаху на президента Володимира Зеленського, у співпраці з російською розвідкою. Цей арешт був максимально виправданим, додав Туск.

Навіть якщо ми маємо справу лише з окремим випадком божевільного, значна частина політичних вбивств є ініціативою божевільних-одинаків. Ми повинні усвідомлювати, що особливо в цей час ми повинні бути зосереджені на питаннях безпеки.

Нагадаємо, що поліція Польщі у співпраці з українською прокуратурою та Службою безпеки затримали польського громадянина Павела К., якого підозрюють в співпраці з російською розвідкою для планування замаху на Зеленського.

Чоловіка затримали 17 квітня на території Польщі. Йому оголосили звинувачення за готовність діяти в інтересах іноземної розвідки, за що передбачене максимальне покарання у вигляді восьми років позбавлення волі.