Про це повідомили у пресслужбі МЗС.
У суботу 27 червня Сибіга прийняв тимчасову повірену у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії в Україні.
“Під час зустрічі співрозмовники обговорили актуальну безпекову ситуацію та мирні зусилля. Андрій Сибіга наголосив на важливості активної ролі та лідерства Сполучених Штатів у просуванні мирного процесу й досягненні всеохоплюючого і сталого миру”, – розповіли у повідомленні.
Зазначають, що Сибіга подякував Девіс за її особистий внесок у розвиток політичного діалогу та ефективну взаємодію. Він відзначив важливість нещодавньої зустрічі президентів України і США під час саміту G7, зазначаючи, що вона “підтвердила спільне прагнення України та США до подальшого зміцнення стратегічного партнерства та координації зусиль задля досягнення миру”.
Також він привітав США з 250-річчям незалежності, яке невдовзі відзначатиме країна.
“Сьогодні особливо важливо зберігати високу динаміку нашої співпраці та спільно ухвалювати проактивні рішення, які наближатимуть всеохоплюючий і тривалий мир для України”, – зазначив Андрій Сибіга.
Повідомляли, що Девіс залишає посаду через розбіжності у позиціях з адміністрацією Трампа.
Також нагадаємо, колишня пані посол США в Україні Бріджит Брінк розповіла після звільнення, що адміністрація Трампа ігнорувала запити власного посольства.





























