Укрпошта має ліцензійний договір з автором картини «Корабель», який отримує авторський гонорар.

Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

За його словами, під час продажу Укрпоштою мерча з відомою маркою про корабель, розпочався продаж “підробок”.

“Поки триває продаж наших марок та мерча у відділеннях “Укрпошти”, хотів би одразу відповісти на декілька питань. У нас є ліцензійний договір з автором картини «Корабель», і він отримує авторський гонорар. Чи знаємо ми про купу підробок? – так. І це погано, якщо ми йдемо в Європу, бо з цього мерча автор нічого не отримує, а треба поважати його роботу“, – зазначив Смілянський.

Він додав, що компанія має ексклюзивні права на марку та мерч із зображенням марки. Він продається виключно у відділеннях Укрпошти, на її сайті чи eBay, а також на сайтах партнерів: ROZETKA, Prom.ua, Kasta та INTERTOP.

“Тому треба бути справжнім і в політиці, й коли купуєш футболки. Для вас показав, яка футболка справжня, а яка ні. З політикою, я так розумію, ви розберетесь і без мене“, – додав Смілянський.

Він оприлюднив два фото: “справжньої” футболки і футболки з несправжнім мерчем про корабель. На одній з фото присутня лідерка парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко. Нещодавно вона подарувала футболку польській делегації.

Фото: Фейсбук