На місці ДТП, під час якого суддя Макарівського районного суду збив на смерть нацгвардійця, знайшли пляшки від алкоголю.

Про це в ефірі «КИЇВ24» повідомила радниця з комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Сап’ян.

«На місці ДТП було виявлено пляшки, від алкоголю зокрема. Але суддя категорично відмовився добровільно здати аналізи на можливу наявність алкоголю чи інших наркотичних засобів у його крові. Наразі вирішується питання, щоб це зробити примусово. Але це потребує юридичної процедури. Працівники ДБР роблять усе, щоб це відбулося. 24 години ми маємо.

Вона припустила, що протягом доби можна розраховувати на результат, якщо там є алкоголь, то він буде виявлений у крові. Наразі відомо, що це досить молода людина, яка очолювала один із районних судів на Київщині.

Також Сап’ян уточнила, що інцидент стався через 5-10 хвилин після початку комендантської години.

«Можемо припустити, що він кудись дуже поспішав. За таке ДТП можна на 10 років позбутися волі. Але ви розумієте, що це суддя. Відповідно у процесі досудового розслідування Вища рада правосуддя має дати дозвіл на його відсторонення від посади і дозвіл на досудове розслідування», – додала радниця.

Нагадаємо, що в столиці у ніч на 26 травня голова Макарівського районного суду Київської області збив на смерть нацгвардійця на блокпосту. У загиблого нацгвардійця лишилося двоє дітей.

Фото: Telegram