Про це заявив президент України  Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна

Глава держави наголосив, що факт неактивності ретрансляторів зафіксовано.

Зеленський додав, що наразі немає підтвердженої інформації про те, чи було демонтоване це обладнання. Водночас Україна продовжує працювати над цим питанням, а президент особисто стежить за ситуацією та отримує щоденні доповіді щодо стану об’єктів.

Ультиматум української сторони

Нагадаємо, 19 червня Володимир Зеленський виступив із вимогою до самопроголошеного президента Білорусі Аляксандра Лукашенка прибрати з території країни російські ретранслятори. Глава держави зазначав, що російська сторона використовує їх для наведення «Шахедів» на об’єкти цивільної інфраструктури України.

Президент наголошував, що виконання цієї вимоги можливе протягом одного тижня. Водночас він попереджав, що у разі невиконання умови Україна вживе власних заходів для припинення роботи зазначеного обладнання.