У Києві зафіксовано зниження тиску у водопровідних мережах одразу в кількох районах міста через аварійне відключення електроенергії, повідомили у Київводоканалі.
За даними підприємства, через аварійне відключення електропостачання з боку ДТЕК були знеструмлені об’єкти Київводоканалу, що вплинуло на роботу систем водопостачання.
Наразі слабкий тиск води спостерігається у Солом’янському, Святошинському, Голосіївському та Подільському районах столиці.
У Київводоканалі зазначили, що фахівці вже працюють над стабілізацією ситуації.
Нагадаємо, внаслідок російської атаки 7 березня у Києві понад 1900 будинків знову залишилися без опалення.





























