Про це повідомляє програма “Київ.Newsroom” на телеканалі “Київ“.

Як повідомив заступник директора Департаменту охорони здоров’я КМДА Дмитро Куцопал, з 1 квітня всі заклади охорони здоров’я долучились до другого етапу медичної реформи і уклали договір з НСЗУ.

На жаль, цей медичний заклад уклав договір лише за двома медичними пакетами і в середньому отримав 3,2 мільйона у минулому році при потребі у 6 мільйонів, тобто десь 60% їхньої потреби на зарплати“, – сказав він.

Таким чином, у листопаді в медзакладі виникла заборгованість по зарплаті

“У Києві ми розпочали виплату безповоротної фінансової допомоги. Кожного медпрацівника ми стимулюємо фінансово, лікарю – 4 тисячі в місяць, а в 2021 році 5 тисяч виплачуємо. Середньому медичному персоналу в 2020 році платили 3 тисячі гривень, у цьому році платимо вже 4 тисячі гривень… Молодшому медперсоналу вже платимо 2 тисячі. На жаль, цих коштів не вистачає, оскільки це не зарплата, а стимулююча надбавка. А НСУ не покриває всією суми для виплати заробітньої плати”, – додав чиновник.

Департамент охорони здоров’я вже мав розмову з в.о. керівника діагностичного центру, якого оформили тільки 2 місяці тому. Керівництво закладу пояснило, що не планувало закривати центр – лише було скориговано графік роботи працівників.

“Тому мова про звільнення працівників чи продаж центру не йде. Говориться лише про зміну графіку роботи працівників. Тимчасово – до укладання нових пакетів. Цього року новий керівник планує укласти 5 пакетів із НСЗУ і 1 квітня повністю відновити роботу”, – запевнили в КМДА.

Нагадаємо, мешканці Дарницького району обурилися через ймовірне закриття дитячого діагностичного центру на Урлівській,13.

Раніше ми писали, що Київська обласна дитяча лікарня вкривається грибком через дірявий дах. Новий дах коштуватиме лікарні 7 мільйонів гривень.

Фото: Фейсбук