Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в інтерв’ю ТСН.

“Для того, щоб встановлювати ті чи ті укриття, вони мають бути виконані за відповідними стандартами та нормами”, – зазначив Поворозник.

За його словами, там має бути чітко прописано: на скільки людей розраховане таке укриття; люди там мають сидіти чи стояти; має там бути туалет чи ні; якою буде категорія міцності такого укриття.

“У нас поки немає відповідних державних стандартів на такі укриття. А просто поставити бетонні блоки і назвати “укриттям” – це не вихід. І я б такого не робив. Не дай Бог, щось прилетить в таке укриття і там загинуть люди, одразу будуть запитання: хто і на яких підставах їх встановлював в місті”, – наголосив посадовець.

Він розповів, що мають бути розроблені державні стандарти для такого типу пунктів укриття на зупинках транспорту. Тільки після цього місто зможе їх розроблювати і встановлювати, чітко дотримуючись всіх рекомендацій.

Стосовно будівництва метро на Виноградар заступник голови КМДА відповів, що місто не відмовилось і не відмовляється від проєктів, які були заплановані до війни.

“Роботи з будівництва метрополітену на Виноградар будуть продовжені”, – сказав він.

Нагадаємо, що у Києві визначились з місцем для національного військового цвинтаря.

Фото: відкриті джерела