У костелі святого Миколая у Києві 20 травня встановили статую Архангела Михаїла, яку Папа Римський Франциск освятив спеціально для цього храму у зв'язку з його переданням у постійне користування римо-католицькій громаді.

Про це повідомляє парафія костелу св. Миколая у Києві.

Участь в освяченні взяв Секретар у справах відносин Апостольської Столиці з державами (міністр закордонних справ Ватикану) Архієпископ Пол Річард Галлаер.

“Високопоставлений гість взяв участь в урочистій інсталяції статуї св. Михаїла Архангела, яку Папа Франциск освятив спеціально для цього храму, що, зокрема, пов’язане з його переданням у постійне користування парафії”, – йдеться у повідомленні.

“Архангел Михаїл є покровителем Києва з XVI століття і водночас покровителем всієї України. Нехай цей могутній Архангел заступається за нашу парафію, за кожного з нас, і випрошує нам благодать без перешкод молитися у цій святині. Нехай він береже нашу країну, всіх її жителів, і допомагає долати ворогів, видимих і невидимих”, – сказав під час богослужіння настоятель парафії отець Павло Вишковський.

Нагадаємо, 3 вересня ввечері в костелі Святого Миколая спалахнула пожежа.Попередньою причиною займання було коротке замикання в органі. Перший етап протиаварійних робіт з ліквідації наслідків пожежі був завершений ще в січні 2022 року.

Згідно з домовленостями між парафією св. Миколая у Києві з Міністерством культури та інформаційної політики костел у червні 2022 року передадуть римо-католицькій громаді.