Зокрема, відбудеться благодійна екскурсія «Дворики Майдану. Маленькі історії великого міста».

Так, у неділю, 22 травня о 13:30, у Києві відбудеться благодійна екскурсія «Дворики Майдану. Маленькі історії великого міста». Організовує екскурсію агенція «Капітан Київ» на підтримку благодійного фонду «Обійми».

Kyiv Media

Гості екскурсії прогуляються затишними двориками, побачать старовинний флігель, маленький театр, затишну кав’ярню чи невеличку галерею та багато іншого. А також дізнаються координати найхимерніших дворів-колодязів середмістя, історію старовинного «будиночка гобіта», роздивляться унікальні будівлі, у яких, зайшовши на перший поверх, можна визирнути з вікна четвертого.

Kyiv Media

Проведе екскурсію гідеса Оксана Пурик, авторка багатьох тематичних екскурсій Києвом, членкиня Гільдії гідів. Увесь прибуток екскурсії буде передано благодійному фонду «Обійми».

Час: 22 травня, 13:30

Адреса: на розі вул. Михайлівської та Михайлівської площі, біля вказівника

Вхід: за добровільними внесками (рекомендована сума — 250 грн: звичайна вартість квитка на цю екскурсію, але будь-яка участь буде прийнята з вдячністю та розумінням)

Інформація про захід та реєстрація за посиланням.

Kyiv Media

Нагадаємо, Благодійний фонд «Обійми» — волонтерська організація, яка з перших днів повномасштабної війни працює задля нашої спільної перемоги, забезпечуючи потреби військових та людей, які що постраждали внаслідок бойових дій, соціально-незахищених верств, людей літнього віку та військовослужбовців у «гарячих точках».

Kyiv Media

«Капітан Київ» — це агенція, яка створює та проводить пішохідні екскурсії Києвом, популяризуючи історію міста та України в креативній формі. Команда «Капітан Київ» бере участь у роботі фонду «Обійми» та підтримує їхню діяльність.

Фото: прес-реліз