Скульптуру “Медуза LPDE” авторства ZiguraArt (Микита та Єгор Зiгура) розмістять на станції “Дніпро” у Києві. Вона – частина проекту “Середовище існування. Маніфест 2020” Всесвітнього фонду природи WWF Україна.

Про це повідомляється на сторінці “Київського метрополітену” у Facebook.

 

Вона змушує осмислити проблематику забруднення водойм та провокує подумати про те, що залишається після нас для наступних поколінь, – пояснюють автори.

У метрополітені додають, що як найекологічніший транспорт не могли бути осторонь такого проекту. І станція обрана не випадково. Стан Дніпра критично важливий не лише для столиці, а й багатьох інших регіонів України. Але навіть приватні рибалки та відпочивальники на набережній часто залишають після себе сміття на доріжках та у воді, не кажучи вже про підприємства.

Стоятиме скульптура у порталі “Мир” з монументом жінки та голубів нагорі.

До неї не можна буде підійти, лише побачити за склом. Бо у житті ми також наче не бачимо, що там під водою, але все більше жахаємося, коли з’являються сюжети про острови пластику та іншого мотлоху у річках, морях та океанах, – розповідає заступниця начальника столичної підземки Наталка Макогон.

Проект триватиме до 30 серпня.

Фото: Facebook