Про це розповіла донька загиблого Наталія, повідомляє УНН.

«Це сталося на тротуарі, на вулиці Лесі Українки, 12. Людина просто йшла з роботи, білий день, Київ. Молодий хлопець, якому 20 років на електросамокаті на швидкості збив його з такою силою, що він через три дні помер в лікарні. До лікарів у нас жодних претензій. Вони робили все, що можливо. Ми консультувалися з найкращими спеціалістами, але сила удару була на стільки сильна, що була така травма мозку, що лікарі просто дивувалися як це можливо. У нього була відкрита черепно-мозкова травма, перелом основи черепа, множинні гематоми і масивні крововиливи в мозок», – розповіла вона.

Наталія додала, що інцидент стався у вівторок, 9 серпня.

За її словами, батько помер на 67 році життя. Він працював завідувачем аптеки Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь».

Наталія додала, що її батько організовував постачання медикаментів для лікування поранених військових.

Вона зазначила, що поліція відкрила провадження й хлопця викликали на допит.

Минулого року електросамокатам у Києві обмежили швидкість. Усі оператори прокату електросамокатів у столиці знизили максимальну швидкість до 20 км/год.

Нещодавно в Києві помітили чоловіка на електросамокаті, який їхав жвавою міською трасою зі швидкістю близько 80 км на годину.

Фото: відкриті джерела