29 липня у Києві станцію метро “Вокзальна” зачинили на вхід та вихід. Про це повідомила прес-служба КМДА о 19:07.

Станцію зачинили, бо надійшов анонімний дзвінок про мінування.

Інформацію перевіряли близько години. Мінування не підтвердилося. Близько 20:15 станція метро почала працювати у звичному режимі.

Варто зазначити, що ця станція метро є однією з найзавантаженіших у столичній підземці. Тут розташовані Центральний залізничний вокзал, автостанція “Київ” і кінцева кількох міських трамваїв.

Нагадаємо, минулого тижня київську поліцію повідомили про мінування Центрального залізничного вокзалу. Вибухівку не знайшли, але вдалося визначити лжемінувальника – ним виявився 38-річний житель Черкаської області. Зараз йому загрожує до шести років позбавлення волі.

17 липня біля станції метро “Шулявська” стався вибух, в результаті якого постраждали чотири особи. Одного з них, 22-річного студента, довелося оперувати. 21 липня правоохоронці знешкодили один з пристроїв біля метро «Мінська», а ще один виявили на сортувальній станції після анонімного дзвінка. 29 липня СБУ повідомила, що встановила та затримала двох організаторів серії вибухів у Києві, в т.ч. на “Шулявській” та “Мінській”.

Фото: pixabay