За словами Кандибора, наразі триває випробування човникового руху в нічному режимі. Після цього буде розроблений графік руху потягів.

“Ми розглядаємо все ж таки два потяги запускати по двох коліях та це буде інтервал з 30 до 15 хвилин вийде в нас. Кожен потяг буде з інтервалом 15 хвилин ходити”, – зазначив Кандибор.

Він також повідомив, що влада планує зменшити навантаження на наземний транспорт, який зараз перевозить пасажирів між станціями метро “Голосіївська” і “Деміївська”.

“Ми також будемо розуміти, що частина пасажирів перейдуть на оцей човниковий потяг і зменшиться навантаження на автобусний, де ми тоді заберемо якусь кількість наземного транспорту і перекинемо людей в метро”, – сказав Кандибор.

За його словами, влада хоче чітко прорахувати графіки руху потягів і зробити їх доступними для пасажирів.

“Ми не хотіли б вводити людей в оману й казати, що це буде якийсь інтервал… ми чітко прорахуємо графіки, чітко проінформуємо, зробимо графік, щоб пасажир який захоче цим скористатися – розумів в який час йому треба підійти на станцію”, – підкреслив Кандибор.

Припинення руху між станціями Теремки та Деміївська

8 грудня рух поїздів метро на ділянці між станціями «Теремки» – «Деміївська» у Києві зупинено з міркувань безпеки та з урахуванням технічного стану тунелів.Як повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, під час будівництва тунелю у 2008-2010 роках втопився тоннелепрохідний щит. Роботи довелося вести в ручному режимі, що також негативно позначилося на якості будівництва.

Також архітектор Анатолій Фролов заявив в ефірі телеканалу КИЇВ24, що наступною катастрофою в Києві стане затоплення станції метро Контрактова площа.Фролов заявив, що ця катастрофа вже передбачувалася архітекторами та вченими, і що міська влада має терміново вжити заходів щодо її запобігання.

Замість нього цим маршрутом курсуватиме наземний транспорт. Ці зміни будуть діяти до завершення ремонту перегінного тунелю.

Того ж дня міський голова Києва Віталій Кличко прибув до проблемної ділянки метрополітену, де через підтоплення закрили 6 станцій. На місці події Кличко зустрівся з керівництвом метрополітену та фахівцями, які проводять обстеження. За словами міського голови, попередньою причиною підтоплення є порушення умов будівництва.

Через закриття на ремонт кількох станцій київського метрополітену влада міста введе зміни в організації дорожнього руху на найбільш завантажених відрізках доріг. Зокрема, збільшать пропускну спроможність громадського транспорту, відрегулюють хронометраж перемикання сигналів світлофора, перенесуть зупинки громадського транспорту та змінять деякі дорожні знаки.